Na Woli Justowskiej zrealizowaliśmy projekt domu jednorodzinnego, w którym geometryczna forma architektury łączy się z funkcjonalną stolarką aluminiową. Bryła budynku charakteryzuje się czystymi liniami i precyzyjnie rozmieszczonymi przeszkleniami, które nadają elewacji nowoczesny, zrównoważony charakter.
Stolarkę wykonano w systemie Imperial – trójkomorowym rozwiązaniu z przekładkami termicznymi o szerokości 24 mm, zapewniającym dobrą izolacyjność termiczną przy atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Zastosowane pakiety trzyszybowe skutecznie chronią przed stratami ciepła i ograniczają hałas z zewnątrz, co ma znaczenie w lokalizacji miejskiej. Drzwi uchylno-przesuwne umożliwiają wygodne połączenie strefy dziennej z tarasem, zachowując funkcjonalność i estetykę minimalistycznej architektury.
System Imperial to sprawdzone rozwiązanie techniczne, które łączy solidność wykonania z przystępną ceną, idealnie wpisując się w potrzeby współczesnego budownictwa mieszkaniowego.
Wybierz aluminiowe drzwi przesuwne, które zapewniają panoramiczny widok i wygodę obsługi. Zapytaj o rozwiązania dla Twojego domu.